Vedoucí servisního oddělení - elektro 201629

Společnost ADVANCE HR, s.r.o. je česká personálně-vzdělávací agentura, která pomáhá řešit personální problematiku, přičemž klade důraz na efektivitu, individuální přístup a diskrétnost při zpracování získaných informací.


Pro našeho klienta významnou českou obchodní  společnost se sídlem v Praze působící v oblasti prodeje odvlhčovacích a klimatizačních zařízení hledáme vhodné kandidáty.

Požadujeme: SŠ/VŠ – elektro, strojní  nebo jiného technického směru, velkou výhodou znalost AJ nebo NJ ( slovem i písmem ), znalost MS Office, zkušenosti a praxi v oboru elektro a v řízení servisního oddělení min. 5 let, zkušenosti jako vedoucí pracovník, technické znalosti, dobré vystupování a sebeprezentace, komunikativnost, organizační schopnosti, zodpovědnost, flexibilitu.

Vaším hlavním úkolem bude: kompletní zajištění chodu servisního oddělení včetně vedení podřízených pracovníků (servisní technici v dílně i v terénu ), koordinace servisních zakázek, řízení a kontrola pracovní činnosti, řešení reklamací, jednání se zákazníky, technické poradenství, zpracování objednávek, administrativní činnost, reporting, úzká spolupráce s technickým ředitelem.

Nabízíme: perspektivní práci a zázemí v prosperující společnosti, možnost seberealizace a profesního rozvoje, odborné zaškolení, dobré platové ohodnocení, služební vůz, mobilní telefon, notebook, nástup ihned. R.č.: 201629

logo

Firma: ADVANCE HR,s.r.o.

Kontakt: Jiřina KAVANOVÁ
130 00 Praha 3 - Vinohrady

Telefon: 272655651

Kód: 201629

Místo práce: Praha 9

Typ úvazku: hlavní pracovní poměrOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2017 KARIERA.CZ s.r.o.