Servisní technik - 201547

Společnost ADVANCE HR, s.r.o. je česká personálně-vzdělávací agentura, která pomáhá řešit personální problematiku, přičemž klade důraz na efektivitu, individuální přístup a diskrétnost při zpracování získaných informací.


Pro našeho klienta významnou zahraniční společnost se sídlem v Praze zaměřenou prodej, půjčování a servis stavebních strojů, hledáme vhodné uchazeče.

Požadujeme: SŠ- elektro nebo strojí se základy elektrotechniky, zkušenosti a praxe v servisní činnosti ( specializace na stroje a zařízení – elektro i mechanické opravy ) min. 2 roky, znalost hydrauliky, vyhlášku 50, základní znalost AJ nebo NJ výhodou, technické myšlení, komunikativnost, flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost, ochotu učit se nové věci, ŘP sk B, bydliště Praha a okolí.

Vaším hlavním úkolem bude: servisní činnost stavební techniky a strojů, mechanické i elektro opravy, záruční a pozáruční servis, jednání se zákazníky, poradenská činnost, technická podpora, zpracování servisních nabídek, spolupráce s centrálou, reporting.

Nabízíme: perspektivní práci a zázemí v prosperující společnosti, možnost seberealizace a profesního rozvoje, odborná školení, dobré platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody a bonusy, technické vybavení, nástup ihned. R.č.: 201547

logo

Firma: ADVANCE HR,s.r.o.

Kontakt: Jiřina KAVANOVÁ
130 00 Praha 3 - Vinohrady

Telefon: 272655651

Kód: 201547

Místo práce: Praha

Typ úvazku: hlavní pracovní poměrOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2017 KARIERA.CZ s.r.o.