Samostatná / senior účetní - 201559

Společnost ADVANCE HR, s.r.o. je česká personálně-vzdělávací agentura, která pomáhá řešit personální problematiku, přičemž klade důraz na efektivitu, individuální přístup a diskrétnost při zpracování získaných informací.


Pro našeho klienta významnou českou obchodní společnost se sídlem v Praze 5 - Zličín hledáme vhodné uchazeče/čky.

Požadujeme: SŠ/VŠ - ekonomického směru, znalost problematiky PÚ a legislativy, znalost daňové problematiky a DPH, zkušenosti a praxi v účetní problematice na pozici samostatné nebo hlavní účetní min. 2 roky, zkušenost s kompletním vedením účetnictví, komunikativní znalost AJ (slovem i písmem), znalost práce s PC MS Office ( zejména Excel ),  zkušenost s programem SAP, pečlivost, spolehlivost, komunikativnost, výhodou bydliště Praha 5 - Zličín a okolí nebo trasa metra B.

Vaším hlavním úkolem bude: zodpovědnost za kompletní zastřešení a odpovědnost za vedení a zpracování účetnictví společnosti, odpovědnost za účtování a věcnou kontrolu účetních dokladů, za zpracování DPH a daní, zpracování daňového přiznání, výkaznictví, jednání s úřady a bankou, saldokonto, závěrkové práce, příprava reportů a výstupů z účetnictví pro vedení společnosti, reporting pro management.

Nabízíme: perspektivní práci a zázemí v prosperující společnosti, velmi dobré dopravní spojení, příjemné prostředí, velmi dobré platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody a bonusy, využití jazykových znalostí, nástup dle dohody. R.č.: 201559

logo

Firma: ADVANCE HR,s.r.o.

Kontakt: Jiřina KAVANOVÁ
130 00 Praha 3 - Vinohrady

Telefon: 272655651

Kód: 201559

Místo práce: Praha 5

Typ úvazku: hlavní pracovní poměrOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2017 KARIERA.CZ s.r.o.