Samostaný/ná účetní - 201614

Společnost ADVANCE HR, s.r.o. je česká personálně-vzdělávací agentura, která pomáhá řešit personální problematiku, přičemž klade důraz na efektivitu, individuální přístup a diskrétnost při zpracování získaných informací.


Pro našeho klienta významnou zahraniční společnost se sídlem v Praze 8 Kobylisy hledáme vhodné uchazeče/čky.

Požadujeme: SŠ/VŠ - ekonomického směru, kompletní znalost problematiky PÚ a dané legislativy, znalost daňové problematiky a DPH, zkušenosti a praxi v účetní problematice min. 3 roky, zkušenost s kompletním vedením účetnictví (zkušenost s účtováním zahraničních poboček velkou výhodou), dobrou znalost AJ (pro jednání se zahraničními klienty a dceřinou společností), znalost práce s PC MS Office (zejména Excel),  znalost nějakého účetního SW (výhodou Helios), pečlivost, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost.

Vaším hlavním úkolem bude: práce v účetním oddělení, zodpovědnost za kompletní zpracování účetnictví společnosti, odpovědnost za účtování a věcnou kontrolu účetních dokladů, saldokonto, závěrkové práce, DPH, daňové přiznání, zpracování banky, jednání s úřady a bankou, práce s PC, úzká spolupráce s hlavním účetním.

Nabízíme: perspektivní práci a zázemí v prosperující společnosti, velmi příjemné prostředí, dobré platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody a bonusy, využití jazykových znalostí, nástup ihned. R.č.: 201614

logo

Firma: ADVANCE HR,s.r.o.

Kontakt: Jiřina KAVANOVÁ
130 00 Praha 3 - Vinohrady

Telefon: 272655651

Kód: 201614

Místo práce: Praha 8

Typ úvazku: hlavní pracovní poměrOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2017 KARIERA.CZ s.r.o.