Obchodní zástupce - 201602

Společnost ADVANCE HR, s.r.o. je česká personálně-vzdělávací agentura, která pomáhá řešit personální problematiku, přičemž klade důraz na efektivitu, individuální přístup a diskrétnost při zpracování získaných informací.


Pro našeho klienta významnou českou obchodní společnost se sídlem v Praze působící v oblasti elektro, hledáme vhodné uchazeče.

Požadujeme: SOU/SŠ – výuční list nebo maturita, zkušenosti a praxi v obchodní problematice a na pozici obchodního zástupce min. 5 let, dobrou znalost práce s PC MS Office, velmi dobré prezentační a organizační schopnosti, obchodní dovednosti, zájem o obchod a práci se zákazníkem, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, ŘP sk B, bydliště Praha a okolí.

Vaším hlavním úkolem bude: aktivní vyhledávání nových a péče o stávající klienty v regionu Praha a okolí, poradenská činnost pro klienty, příprava cenových nabídek, nabídka a prodej sortimentu a služeb společnosti, zjišťování potřeb zákazníků, zpracování objednávek, sjednávání obchodních podmínek, uzavírání obchodních smluv, spolupráce s technickým oddělením, řešení reklamací, kompletní zastřešení obchodního případu, zpracování příslušné obchodní administrativy, reporting pro vedení společnosti, práce s PC.

Nabízíme: perspektivní samostatnou práci a zázemí v prosperující společnosti, možnost seberealizace a profesního rozvoje, dobré platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody a bonusy, technické vybavení (služební vůz, mobilní telefon, notebook), home office, nástup ihned. R.č.: 201602

logo

Firma: ADVANCE HR,s.r.o.

Kontakt: Jiřina KAVANOVÁ
130 00 Praha 3 - Vinohrady

Telefon: 272655651

Kód: 201602

Místo práce: Praha

Typ úvazku: hlavní pracovní poměrOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2017 KARIERA.CZ s.r.o.