Obchodní referent/ka - 201548

Společnost ADVANCE HR, s.r.o. je česká personálně-vzdělávací agentura, která pomáhá řešit personální problematiku, přičemž klade důraz na efektivitu, individuální přístup a diskrétnost při zpracování získaných informací.


Pro našeho klienta významnou zahraniční obchodní společnost se sídlem v Praze  působící v oblasti prodeje kompletního vybavení pro kanceláře, hledáme vhodné uchazeče/čky.

Požadujeme: SŠ – obchod, ekonomika nebo technického směru, zkušenosti a praxi v obchodní problematice ( nákup, prodej, zákaznický servis, servisní služby apod. ) min. 2 roky, znalost příslušné administrativy, znalost NJ, dobrou znalost práce s PC MS Office,  velmi dobré prezentační a organizační schopnosti, technické znalosti, obchodní předpoklady, samostatnost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení.

Vaším hlavním úkolem bude: odpovědnost za evidenci, příjem ( fax, e-mail, telefon ) a zpracování zakázek ve firemním SW, správa klientské databáze,  jednání s klienty, samostatné řešení obchodních případů,  zpracování příslušné obchodní administrativy, řešení reklamací, vystavování faktur, sledování pohledávek, práce s PC.

Nabízíme: perspektivní samostatnou práci a zázemí v prosperující zahraniční společnosti, možnost seberealizace a profesního rozvoje,  dobré platové ohodnocení, využití jazykových znalostí, zaměstnanecké výhody a bonusy, nástup ihned. R.č.: 201548

logo

Firma: ADVANCE HR,s.r.o.

Kontakt: Jiřina KAVANOVÁ
130 00 Praha 3 - Vinohrady

Telefon: 272655651

Kód: 201548

Místo práce: Praha

Typ úvazku: hlavní pracovní poměrOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2017 KARIERA.CZ s.r.o.