Finanční analytik / junior controller - 201613

Společnost ADVANCE HR, s.r.o. je česká personálně-vzdělávací agentura, která pomáhá řešit personální problematiku, přičemž klade důraz na efektivitu, individuální přístup a diskrétnost při zpracování získaných informací.


Pro našeho klienta významnou zahraniční společnost se sídlem v Praze 8 Kobylisy hledáme vhodné uchazeče/čky.

Požadujeme: SŠ/VŠ - ekonomického směru, znalost problematiky PÚ a legislativy, podmínkou zkušenosti a praxi v oblasti financí, účetnictví a controllingu  min. 1 rok, dobrou  znalost AJ (slovem i písmem), znalost práce s PC MS Office ( zejména Excel ),  velmi dobré analytické schopnosti, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, flexibilitu, organizační schopnosti, zkušenost s reportingem.

Vaším hlavním úkolem bude: práce v ekonomickém  oddělení, úzká spolupráce s ekonomem společnosti a hlavním účetním, zodpovědnost za controlling a výkaznictví účetnictví společnosti, příprava pravidelných finančních analýz týkajících se odchylek od plánů a plnění obchodních plánů, ad hoc analýzy, forecasting, finanční plánování a tvorba cash-flow, koordinace tvorby plánů a rozpočtů, zabezpečení průběžné kontroly kvality vybraných dat,  spoluúčast při účetních závěrkách, příprava reportů, práce na tvorbě metodiky v oblasti financí a controllingu.

Nabízíme: perspektivní práci a zázemí v prosperující stabilní společnosti, velmi příjemné prostředí, dobrý kolektiv, velmi dobré platové ohodnocení, možnost seberealizace a profesního rozvoje, odborná školení, zaměstnanecké výhody a bonusy, nástup ihned. R.č.: 201614

logo

Firma: ADVANCE HR,s.r.o.

Kontakt: Jiřina KAVANOVÁ
130 00 Praha 3 - Vinohrady

Telefon: 272655651

Kód: 201613

Místo práce: Praha 8

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventyOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2017 KARIERA.CZ s.r.o.