Asistentka pro vedení společnosti - 201615

Společnost ADVANCE HR, s.r.o. je česká personálně-vzdělávací agentura, která pomáhá řešit personální problematiku, přičemž klade důraz na efektivitu, individuální přístup a diskrétnost při zpracování získaných informací.


Pro našeho klienta významnou zahraniční společnost se sídlem v Praze 8 Kobylisy hledáme vhodné uchazeče/čky.

Požadujeme: SŠ/VŠ – obchod, ekonomika, zkušenosti a praxi na pozici asistentky pro TOP management nebo Office Managerky min. 2 roky, zkušenost s jednáním s klienty a zpracování obchodní administrativy, znalost práce s PC MS Office ( Word, Excel, PowerPoint, Outlook ),  velmi dobrou znalost AJ ( slovem i písmem ), znalost NJ výhodou,  příjemné vystupování a velmi dobré prezentační a organizační schopnosti, obchodní dovednosti, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilitu, odolnost vůči stresu, ochotu učit se nové věci, ŘP sk B.

Vaším hlavním úkolem bude: zodpovědnost za kompletní zajištění chodu kanceláře, asistentská podpora pro vedení společnosti, zpracování  administrativní agendy a obchodní korespondence, evidence, archivace a formátování dokumentů, příprava materiálů pro jednání, evidence a zpracování pošty, zajišťování obchodních a služebních cest (víza, letenky, ubytování, rezervace apod.), jednání s obchodními partnery, správa klientské databáze,  podpora obchodního oddělení, účast na obchodních jednáních, řešení samostatných úkolů, sjednávání obchodních schůzek, práce s PC, reporting.

Nabízíme: perspektivní zaměstnání a zázemí prosperující společnosti, příjemné prostředí, dobrý kolektiv, zaměstnanecké výhody a bonusy,  maximální využití jazykových znalostí, dobré platové ohodnocení, nástup ihned. R.č.: 201615

logo

Firma: ADVANCE HR,s.r.o.

Kontakt: Jiřina KAVANOVÁ
130 00 Praha 3 - Vinohrady

Telefon: 272655651

Kód: 201615

Místo práce: Praha 8

Typ úvazku: hlavní pracovní poměrOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2017 KARIERA.CZ s.r.o.