Asistentka pro TOP managemenet - 201579

Společnost ADVANCE HR, s.r.o. je česká personálně-vzdělávací agentura, která pomáhá řešit personální problematiku, přičemž klade důraz na efektivitu, individuální přístup a diskrétnost při zpracování získaných informací.


~~Pro našeho klienta významnou advokátní společnost se sídlem v Praze 1 hledáme vhodné uchazečky.

Požadujeme: SŠ/VŠ – obchod, ekonomie, zkušenosti a praxi v administrativní činnosti a zkušenost office manager nebo jako asistentka pro TOP management min. 5 let, velmi dobrou znalost AJ (slovem i písmem), znalost práce s PC MS Office (Word, Excel, PowerPoint), velmi dobré vystupování, komunikativnost a organizační schopnosti, zájem o tento typ práce, flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost.

Vaším hlavním úkolem bude: kompletní zajištění chodu kanceláře včetně administrativní činnosti, úzká spolupráce s vedením společnosti, vedení, organizace a plánování diáře manažera (koordinace obchodních schůzek apod.), samostatné zpracování svěřených úkolů, evidence a zpracování obchodní korespondence, příprava podkladů pro jednání, jednání s klienty (českými i zahraničními), evidence, archivace a formátování dokumentů, práce s PC.

Nabízíme: samostatnou perspektivní práci pro TOP management a zázemí v prosperující společnosti, velmi dobré platové ohodnocení, maximální využití AJ slovem i písmem, zaměstnanecké výhody a bonusy, nástup ihned. R.č.: 201579

logo

Firma: ADVANCE HR,s.r.o.

Kontakt: Jiřina KAVANOVÁ
130 00 Praha 3 - Vinohrady

Telefon: 272655651

Kód: 201579

Místo práce: Praha 1

Typ úvazku: hlavní pracovní poměrOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2017 KARIERA.CZ s.r.o.